Zonguldak Yeni Travesti Meltem

 

Report problem
Processing your request, Please wait....

Zonguldak travestileri sizlere sunacakları keyifli anları Zonguldak aktif pasif ap travesti gay olarak sizlere sunacağımız reklamlar çerçevesinde gözetilebilir. İsmim Meltem, Zonguldak yeni travesti arayanlar için gerçek bir bayan olarak siz beylere en güzel şekilde seks hizmeti sunuyorum.

Karakter olarak bir Zonguldak kaliteli travesti bayan tanımına uysam da, yatakta sergilediğim performans ve sunduğum zevkler asla paha biçilemez. Daha önceden de belirttiğim üzere, daha önce hiç benim gibi bir hatun ile özel zaman geçirmeyenler için burada, Zonguldak kendi evinde travesti bayan hizmeti sunduğumu duyurmak istedim.

Eğer daha önce hiç güzel bir hatun kadın ile kaliteli bir azgın seks yapmadıysanız, benimle birlikte henüz ben daha buralardayken fırsatı kaçırmadan, hemen tanışmamızı tavsiye ediyorum. İlanıma başlamadan önce şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, bu reklamı okuyan herkese merhaba, önce fotoğraflarımı aceleye mahal vermeden, dikkatlice, incelemenizi ve mükemmel bedenimi görmenizi istiyorum. Şimdi kendim hakkında biraz aşırı da detaya girmeden konuşmama izin verin. Benim adım Meltem ve ben gencecik, tazecik ya da en güzel tabiriyle körpecik bir kızım. Henüz daha 22 yaşındayım ve Zonguldak’ ta üniversite öğrencisiyim. Biliyorum daha fazlasını burada görmek ve bilmek istiyorsunuz ama biraz da beni arayarak detayları öğrenmenizi tavsiye ediyorum size.

29 Şubat 2024 11:11

9092 days, 8 hours

Listing ID 69165e064f0b24dd

Yorumlar